Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

Tarcica

Tarcicę sosnową pozyskuje się z drewna sosny pospolitej, która jest jednym z najpopularniejszych drzew występujących w Polsce. Drewno sosnowe można z łatwością przepiłowywać, strugać, frezować, a także szlifować, co sprawia, że sosnowa tarcica jest chętnie wykorzystywana zarówno w budownictwie, jak i w meblarstwie.

Szerokie zastosowanie tarcicy sosnowej

Liczne zastosowanie tarcicy sosnowej to m.in.:

  • produkcja drewnianych podłóg, paneli, desek podłogowych oraz okładzin sufitów i ścian;
  • wykonywanie drewnianych palet i skrzynek;
  • wytwarzanie papieru i masy celulozowej;
  • produkcja tarasów, pergoli, ogrodzeń, drewnianych zabawek oraz wielu innych produktów z drewna.

Jak widać, tarcicę sosnową wyróżnia niezwykła wszechstronność oraz spora wytrzymałość. Dodatkowo, wybierając nasze wyroby, macie Państwo pewność, że zostały przygotowane z wyjątkową dbałością o szczegóły, co przekłada się na ich wysoką jakość.

Tarcica sosnowa

W naszym tartaku w Chociwlu produkujemy najwyższej jakości tarcicę sosnową, którą można wykorzystać do produkcji mebli, okien i innych wyrobów drewnianych. Podczas produkcji przestrzegamy wymogów i zasad certyfikatu FSC®, dzięki czemu nasze wyroby spełniają najwyższe wymagania jakościowe zarówno klientów krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy tarcicę o różnych parametrach i wymiarach (główną, boczną i nieobrzynaną), zarówno mokrą jak i suchą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i wyboru odpowiedniej tarcicy do Państwa potrzeb!

Najwyższej jakości tarcica sosnowa do różnorodnych zadań

W naszej ofercie znajduje się tarcica wykonana z drewna sosnowego. Zdecydowaliśmy się właśnie na ten surowiec, gdyż cechuje się on zarówno dobrą sprężystością, jak i dużą wytrzymałością. Co więcej, można go z łatwością kleić oraz barwić, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w wielu różnych zastosowaniach. Aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów, w naszej ofercie znajdują różne rodzaje tarcicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Tarcica główna Zobacz więcej
Tarcica boczna Zobacz więcej
Tarcica nieobrzynana Zobacz więcej

Mokra i sucha tarcica od sprawdzonego producenta

Wszystkie oferowane przez nas rodzaje tarcicy można nabyć w dwóch wersjach – mokrej lub suchej. Jeśli nasi klienci są zainteresowani gotowym produktem, który można od razu wykorzystać do dalszych celów, świetnie sprawdzi się w tym przypadku tarcica sucha. Jeśli jednak nie jest to w danej sytuacji konieczne, oferujemy także świeżo przetartą tarcicę mokrą.

Tarcica – cena

Cena tarcicy będzie zależeć od rodzaju produktu, na który się Państwo zdecydujecie – czy będzie to tarcica boczna, główna czy nieobrzynana. Każdy z tych typów sprzedajemy w pakietach posortowanych według wymiarów. Wszystkie tarcice mogą być zarówno suche, jak i mokre, od czego również będzie zależeć cena. Aby dowiedzieć się, ile kosztuje interesujący Państwa produkt, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wyroby z drewna ze sprawdzonego źródła

Troska o środowisko nie jest nam obca, dlatego wszystkie tarcice przygotowujemy zgodnie z wymogami i zasadami certyfikatu FSC®. Wybierając te wyroby, możecie mieć Państwo pewność, że do ich produkcji wykorzystujemy drewno pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Nie pozyskano go w sposób nielegalny ani nie pochodzi ono z obszarów cennych przyrodniczo. Biomasa Partner Group działa zawsze w zgodzie z naturą!

Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl