Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

BIOMASA PARTNER GROUP

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Zobacz film wizerunkowy Pobierz katalog
+200
Wykwalifikowanych pracowników
+10
Lat doświadczenia
4
lokalizacje w Polsce
20
tys. zrealizowanych przewozów rocznie
100
tys. ton sprzedanego pelletu rocznie
160
tys. ton sprzedanej biomasy rocznie
150
tys. m3 przetartego drewna rocznie

Jesteśmy wiodącym producentem i preferowanym dostawcą ekologicznego, wydajnego i certyfikowanego pelletu drzewnego En Plus A1 PL 027 i Din Plus 7A229, pelletu ze słomy: energetycznego i ściółkowego – wykorzystywanego w hodowli koni, drobiu, bydła i trzody chlewnej, brykietu drzewnego, surowca do produkcji pelletu, biomasy drzewnej na cele energetyczne oraz palet drewnianych. Posiadamy zakłady produkcyjne zlokalizowane w Runowie Pomorskim, Ząbkowicach Śląskich i Chociwlu.

Nasze produkty dostarczamy na rynek polski oraz na rynki zagraniczne w całej Europie. Świadczymy także kompleksowe usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne (TSL).

Wszystkim naszym partnerom zapewniamy rzetelność i profesjonalizm w zakresie oferowanych wyrobów i usług. Ciągle doskonalimy się w obszarach: jakości produktów i szybkości dostaw, a zadowolenie klientów jest dla nas wartością nadrzędną.

NASZA MISJA

Nieustanne wpływanie na zmniejszanie negatywnych zmian klimatycznych oraz tworzenie bezpiecznego i komfortowego środowiska.

Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl