Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

BIOMASA PARTNER GROUP SA

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Zobacz film wizerunkowy Pobierz katalog
+220
Wykwalifikowanych pracowników
+11
Lat doświadczenia
5
lokalizacji w Polsce
20
tys. zrealizowanych przewozów rocznie
100
tys. ton sprzedanego pelletu rocznie
160
tys. ton sprzedanej biomasy rocznie
150
tys. m3 przetartego drewna rocznie

Jesteśmy wiodącym producentem i preferowanym dostawcą: ekologicznego, wydajnego i certyfikowanego pelletu drzewnego En Plus A1 PL 027, pelletu ze słomy: energetycznego, do produkcji biogazu i ściółkowego, tarcicy sosnowej – głównej, bocznej i nieobrzynanej, brykietu drzewnego, surowca do produkcji pelletu oraz biomasy drzewnej na cele energetyczne. Posiadamy zakłady produkcyjne zlokalizowane w Runowie Pomorskim (pellet drzewny marek Excellent i Premium Selection), Ząbkowicach Śląskich (pellet ściółkowy marki OnDry) i Chociwlu (tarcica sosnowa wykorzystywana m.in. w przemyśle meblowym i stolarce okienno-drzwiowej).

Oferowane przez nas wyroby są ekologiczne, bez dodatków chemicznych, co czyni je przyjaznymi dla środowiska i w pełni biodegradowalnymi. Nasze produkty dostarczane są na rynek polski oraz na rynki zagraniczne w całej Europie. Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki.

Wszystkim naszym partnerom zapewniamy rzetelność i profesjonalizm w zakresie oferowanych wyrobów i usług. Ciągle doskonalimy się w obszarach: jakości produktów i szybkości dostaw, a zadowolenie klientów jest dla nas wartością nadrzędną.

NASZA MISJA

Nieustanne wpływanie na zmniejszanie negatywnych zmian klimatycznych oraz tworzenie bezpiecznego i komfortowego środowiska.

Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl