Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

Produkcja

 

 

ZAKŁAD ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

W malowniczym regionie Kotliny Kłodzkiej produkujemy najwyższej jakości, w pełni ekologiczny pellet, wytwarzany z wyselekcjonowanej mieszanki słomy zbożowej. Ciągłe doskonalenie i rozwój produkcji, kompleksowa obsługa i elastyczność sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom klientów.

 

ZAKŁAD RUNOWO POMORSKIE

Wśród zachodniopomorskich lasów zlokalizowany jest nasz zakład produkcji pelletu drzewnego. Dostęp do wysokiej klasy surowca, nasze doświadczenie w zakresie produkcji i zaangażowanie przekładają się wprost na najwyższej jakości pellet drzewny, potwierdzeniem czego są europejskie certyfikaty jakości Din Plus 7A229, En Plus A1 PL 027 oraz FSC-C129913.

 

 

 

ZAKŁAD CHOCIWEL

20 kilometrów od Runowa Pomorskiego – w Chociwlu, znajduje się nasz tartak, w którym przecieramy ok. 150 tys. m3 surowca drzewnego, z którego produkujemy ok. 80 tys. m3 tarcicy sosnowej rocznie. Część produkcji trafia do fabryk IKEA w Resku i Stepnicy, gdzie powstają meble z drewna litego. Pozyskując w zrównoważony sposób surowce i materiały oraz wykorzystując nowoczesne technologie, tworzymy produkty nie tylko wysokiej jakości, ale również przyjazne środowisku.

Galeria zdjęć
Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl