Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

Produkcja

 

 

ZAKŁAD CHOCIWEL

20 kilometrów od Runowa Pomorskiego – w Chociwlu, znajduje się nasz tartak, w którym przecieramy ok. 150 tys. m3 surowca drzewnego, z którego produkujemy ok. 80 tys. m3 tarcicy sosnowej rocznie. Część produkcji trafia do fabryk IKEA w Resku i Stepnicy, gdzie powstają meble z drewna litego. Pozyskując w zrównoważony sposób surowce i materiały oraz wykorzystując nowoczesne technologie, tworzymy produkty nie tylko wysokiej jakości, ale również przyjazne środowisku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

ZAKŁAD RUNOWO POMORSKIE

Wśród zachodniopomorskich lasów zlokalizowany jest nasz zakład produkcji pelletu drzewnego. Dostęp do wysokiej klasy surowca, nasze doświadczenie w zakresie produkcji i zaangażowanie przekładają się wprost na najwyższej jakości pellet drzewny, potwierdzeniem czego są europejskie certyfikaty jakości En Plus A1 PL 027 oraz FSC-C129913.

 

 

 

ZAKŁAD ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

W malowniczym regionie Kotliny Kłodzkiej produkujemy najwyższej jakości, w pełni ekologiczny pellet, wytwarzany z wyselekcjonowanej mieszanki słomy zbożowej. Ciągłe doskonalenie i rozwój produkcji, kompleksowa obsługa i elastyczność sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom klientów.

Galeria zdjęć
Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl