Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

Pellet drzewny

Jako wiodący producent i preferowany dostawca ekologicznego, wydajnego i certyfikowanego pelletu drzewnego En Plus A1 PL 027, oferujemy kilka rodzajów pelletu, dostosowanego do różnego zapotrzebowania grzewczego naszych klientów.

Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi, można wybrać opcję ekonomiczną – pellet Economy Selection, która sprawdzi się w przypadku urządzeń i budynków o mniejszych potrzebach, jak i bardziej zaawansowany opał – pellet Excellent Selection i Premium Selection, dostosowany do potrzeb bardziej wymagających klientów.

Oferowany przez nas pellet drzewny, charakteryzuje się bardzo dobrą kalorycznością spalania, dzięki czemu w ekonomiczny sposób uzyskamy zakładaną wartość energetyczną. W przypadku opcji Premium oraz Excellent można również liczyć na niewielką ilość wytworzonego w trakcie spalania popiołu, co przekłada się na wygodę w użytkowaniu pieca na pellet. Innymi atutami naszego opału jest również korzystna cena w stosunku do ich dobrej wydajności, ale też niska emisja nieprzyjemnych zapachów.

Pytaj o certyfikowane produkty FSC®

Pellet drzewny Excellent Selection
Stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach!
Zobacz więcej
pellet drzewny Premium Selection
Rekomendowany przez producentów kotłów!
Zobacz więcej
pellet drzewny Economy Selection
Idealny dla mniej wymagających urządzeń grzewczych!
Zobacz więcej
Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl