Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

Grazie, thanks, Danke, merci, dziękujemy – Targi Progetto Fuoco za nami

W tym roku po raz pierwszy mieliśmy okazję uczestniczyć nie jako odwiedzający, a jako wystawca na Targach Progetto Fuoco w Weronie. Ta największa w Europie impreza targowa w branży kominkowo-pelletowej odbyła się w dniach 21-25.02.2018 r. Podczas 5 dni targowych spotkaliśmy się z wieloma obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi oraz klientami indywidualnymi. Nasze stoisko odwiedziło wielu gości z krajów Europy Zachodniej i Południowej, ale podjęte zostały także rozmowy z gośćmi z innych części świata.

– Jestem przekonana, że była to bardzo trafna decyzja, żeby tutaj zaistnieć i móc przyjąć klientów i to nie tylko tych, z którymi współpracowaliśmy dotychczas, ale także poznać całą rzeszę nowych. Dla klientów dotychczasowych było to w pewnym sensie ugruntowanie naszej pozycji, pokazanie się w roli stabilnego partnera i producenta pelletu drzewnego, a dla nowych klientów była to okazja porozmawiania z naszymi przedstawicielami i poznania naszej oferty. Oceniając te targi można stwierdzić z całą pewnością, iż popyt na pellet jest ogromny, a ja osobiście jestem zaskoczona i nie spodziewałam się tego, że frekwencja na targach, ilość odwiedzających będzie aż tak duża – podsumowuje Magdalena Rosiak, wiceprezes naszej firmy.

Już dzisiaj organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie w 2020 roku. Jesteśmy przekonani, że będzie można spodziewać się jeszcze większej liczby wystawców i gości. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i do zobaczenia za 2 lata!

Galeria
Wróć do listy artykułów
Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl