Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

Od 1 marca 2021 roku Biomasa Partner Group przejmuje tartak w Chociwlu

W naszym słowniku nie ma słowa „stagnacja”. Od początku istnienia, Biomasa Partner Group stawia na mądry rozwój – z uwzględnieniem troski o środowisko i właśnie teraz jesteśmy w trakcie realizacji największych i najpoważniejszych działań. W ubiegłym roku portfolio produktowe naszej firmy powiększyło się o nową markę – OnDry – naturalny pellet ściółkowy dla koni, drobiu, bydła i trzody chlewnej, a kolejnym, ważnym etapem realizacji strategii rozwoju jest przejęcie, od 1 marca 2021 r., tartaku w Chociwlu (woj. zachodniopomorskie) od IKEA Industry.

– „Przejęcie zakładu w Chociwlu to dla nas ogromne wyzwanie i duża szansa. Dzięki przejęciu tartaku poszerzymy naszą ofertę produktową działając w ramach tej samej branży. Niezmiernie istotnym elementem przejęcia, zarówno dla strony sprzedającej, jak i kupującej, było kontunuowanie pracy tartaku, zapewnienie ciągłości produkcji i przede wszystkim utrzymanie dotychczasowego zatrudnienia. Wspólnie z kierownictwem IKEA Industry, wypracowaliśmy najlepszy plan z myślą o zatrudnionych tam pracownikach. Jest nam niezmiernie miło, że zespół pracujący w Chociwlu będzie nas wspierał w dalszym rozwoju” – powiedziała Magdalena Rosiak, Wiceprezes Zarządu Biomasa Partner Group.

Tartak w Chociwlu nie tylko nie zostanie zlikwidowany, ale wręcz przeciwnie, będzie modernizowany i unowocześniany, zapewniając nowe możliwości rozwoju z uwzględnieniem troski o środowisko naturalne.

– „Pozyskując w zrównoważony sposób surowce i materiały oraz wykorzystując nowoczesne technologie, będziemy tworzyć produkty nie tylko wysokiej jakości, ale również przyjazne środowisku. IKEA Industry stworzyła solidne fundamenty do dalszego rozwoju, a dzięki know-how i zaangażowaniu całego zespołu, w przyszłości zrealizujemy zaplanowane cele biznesowe” – dodaje Magdalena Rosiak.

Wróć do listy artykułów
Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl