Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

Już jest! Nowa strona internetowa dla produktów marki OnDry – pelletu ściółkowego dla zwierząt

Szczegółowe opisy, parametry techniczne trzech rodzajów pelletu ściółkowego oraz referencje ambasadorów marki OnDry, w tym m.in. hodowcy złotego medalisty mistrzostw świata ogiera Sonet, zawodników sportowych i właścicieli stajni, którzy polecają produkty marki OnDry. Tak w skrócie można opisać to, co znajdziemy na naszej nowej stronie internetowej z produktami OnDry – pelletu ściółkowego dla koni (OnDry Elite), drobiu (OnDry Chick), bydła i trzody chlewnej (OnDry Grand). Strona jest dostępna pod adresem www.ondry.pl

– W naszej ofercie można znaleźć nie tylko najwyższej jakości, certyfikowany pellet drzewny, ale także pellet ściółkowy OnDry dedykowany zwierzętom hodowlanym i domowym. Różnorodność oferowanych przez nas produktów ze ściółki jest potwierdzeniem tego, że zostały one stworzone z uwzględnieniem specjalnych wymagań naszych odbiorców, nie zapominając oczywiście o trosce o środowisko naturalne. Nasze produkty są w pełni ekologiczne, bez dodatków chemicznych, co czyni je w pełni biodegradowalnymi – powiedział Andrzej Kaszczyński, Prezes Zarządu Biomasa Partner Group.

 

Na stronie internetowej www.ondry.pl można znaleźć kompleksową ofertę produktów ze słomy dedykowaną zwierzętom hodowlanym, a produkty OnDry można kupić w sklepie internetowym firmy Biomasa Partner Group: www.biomasapartner.pl/sklep

- Pellet OnDry Elite to najwyższej jakości produkt, który powstał z myślą o bezpiecznym i zdrowym chowie koni, OnDry Chick to ściółka o wysokich parametrach biologicznych dedykowana hodowcom drobiu, a OnDry Grand produkowany jest z uwzględnieniem wymagań hodowców bydła i trzody chlewnej.

W przyszłości planujemy wprowadzić do sprzedaży również pellet dla zwierząt domowych. Tworząc nową stronę internetową, zależało nam na tym, aby nasi klienci mogli w szybki, intuicyjny i nowoczesny sposób zapoznać się z naszą ofertą pelletu ściółkowego. Na naszej stronie można znaleźć rzetelne opinie ambasadorów marki OnDry, czyli codziennych użytkowników naszych produktów, co jest niewątpliwym potwierdzeniem najwyższej jakości naszej wyściółki.

Strona jest dostosowana do przeglądania zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych, a treści publikowane są w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim – dodaje Andrzej Kaszczyński. 

 

Jesteś zainteresowana/y otrzymywaniem informacji o aktualnościach i wydarzeniach związanych z produktami marki OnDry oraz firmą Biomasa Partner Group?

Zapisz się do naszego newslettera: https://www.biomasapartner.pl/newsletter

Galeria
Wróć do listy artykułów
Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl