Witamy na stronie internetowej Biomasa Partner Group
Zadzwoń do nas: (+48) 63 245 59 29

Biomasa Partner Group „Liderem OZE 2021”!

Trzydziestu jeden wystawców, w tym siedmiu z zagranicy, uczestniczyło w dwudniowych (24-25 sierpnia 2021 r.) Targach Odnawialnych Źródeł Energii „Nowa Energia w Regionie”. Było to historyczne wydarzenie, ponieważ tego typu impreza odbyła się w Koninie po raz pierwszy. Na targach nie zabrakło gości, którzy odwiedzali stoiska wystawiennicze, uczestniczyli w spotkaniach i rozmowach oraz brali udział w prelekcjach m.in. o „Znaczeniu bezpieczeństwa w nowoczesnych systemach OZE” czy „Wpływie inwestycji OZE na rozwój sektora elektromobilności w Polsce”.

Głównym punktem programu było przyznanie wyróżnień oraz głównej nagrody – „Lider OZE 2021”. Z ponad 30 wystawców z kraju i zagranicy, wyróżniono firmy Sazet sp. z o.o., Giosan s.c, Artdom-Serwis oraz Eltar Energy sp. z o.o., a nagroda główna powędrowała do naszej firmy, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Nagrodę, którą otrzymaliśmy, postrzegamy jako potwierdzenie sensu tego, co robimy od prawie dziesięciu lat na rzecz troski o środowisko naturalne. Misją naszej firmy jest: „Nieustanne wpływanie na zmniejszanie negatywnych zmian klimatycznych oraz tworzenie bezpiecznego i komfortowego środowiska.” Jest to nawet nie tyle misja, co filozofia, która przyświeca nam każdego dnia. Dlatego niezwykle cieszy nas, że codzienna współpraca całego zespołu Grupy Biomasa na rzecz walki o czyste powietrze, została dostrzeżona i doceniona.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za tę nagrodę i gratulujemy wszystkim wyróżnionym firmom!

Nagroda
Wróć do listy artykułów
Tel.: + 48 (63) 245 59 29 biuro@biomasapartner.pl